Akkuş Belediyespor Zirve Yarışını Sürdürüyor

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Erkekler 1. Lig B Grubunda mücadele eden Akkuş Belediyespor voleybol takımımız, Giresun’da Bulancak Belediyesi Beton Spor karşısında sahadan 3-1 galibiyetle ayrıldı.

Müsabakaya daha istekli başlayan taraf olan takımımız, 1. seti 25-21 kazanarak setlerde 1-0 öne geçti. Toparlanan Bulancak Belediyesi Beton Spor, seyircisinin desteğiyle 2. seti 25-19 kazanarak setlerde durumu 1-1’e getirdi. Takımımız  yeniden oyun üstünlüğünü eline alarak, 3. seti 25-16 ve 4. seti 25-19 önde bitirdi ve maçtan 3-1 galip ayrıldı.

Play-off yolunda önemli bir galibiyet alan Akkuş Belediyespor, puanını 33’e yükseltti ve ligde 3. sıraya yerleşti.

Takımımız, ligin 16. haftasında 14 Ocak pazar günü Hatay temsilcisi Payas Belediyespor 2011 ile Akkuş’ta karşı karşıya gelecek.

Müsabakayı, Ordu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç, Belediye Başkanımız İsa Demirci, Belediye Başkan Yardımcılarımız Mustafa İsmail Efiloğlu ve Ercan Çayıroğlu, Kulüp Başkanımız Soner Efil, Akkuş Orman İşletme Müdürü Soner Yılmaz ve Bulancak Belediyesi Beton Spor yöneticileri protokolden takip ederken maç sonunda oyuncular tebrik edildi.

 

Benzer Yazılar..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir