Akkuş Tarih Yazmaya Hazırlanıyor

Türkiye Voleybol Erkekler 2. Ligi play-off final müsabakaları yarın Ankara’da başlıyor.
Konya’da yapılan yarı finallerde rakiplerine adeta diz çöktüren ve tüm maçlarını 3-0 kazanarak finallere yükselen Akkuş Belediyespor Voleybol Takımı otoriteler tarafından finallerin en büyük favorisi olarak gösteriliyor.
Yeşil beyazlılar finallerin açılış maçında yarın saat 12.00’da Selim Sırrı Tarcan Spor Salonu’nda Ürgüp Kapadokya ile karşılaşacak.
Karşılaşmanın tüm hazırlıklarını tamamlayan Akkuş Belediyespor Voleybol Takımı maç saatini beklemeye başladı. Yarınki maçta Yeşil Beyazlıları Ordulu ve özelliklede Akkuşlu kalabalık bir taraftar grubunun desteklemesi bekleniyor.
AKKUŞ’TA FİNALLERİN HEYACANI YAŞANIYOR.
Yarınki final maçına tüm Orduluları davet eden Akkuş Belediye Başkanı İsa Demirci, “Ordulu ve Akkuşlu Olarak büyük bir gurur ve heyecan yaşamaktayız. 1. lige çıkıp Ordu’ya bir ilki yaşatmak istiyoruz. Biz takım ve camia olarak buna hazırız. Buradan tüm Ordulu hemşerilerimize sesleniyoruz, yarınki maçta Selim Sırrı Tarcan Spor Salonu’nu dolduralım, takımımızı destekleyelim ve bu heyecanı hep beraber yaşayalım istiyoruz. Konya’da neler yaptığımızı herkes gördü, taraflı tarafsız tüm voleybol camiasının takdirini kazandık. İnşallah Konya’daki başarımızı Ankara’da da sürdürüp 1. lige çıkacağız, biz buna inandık ve hazırız taraftarlarımızda inansın” dedi.
avolta207 (2)

avolta207 (3)

avolta207 (4)

Benzer Yazılar..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir