Hedeflediğimiz Yolda Emin Adımlarla İlerliyoruz

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) 1. Liginde ilk yarının son maçları oynanan müsabakalarla tamamlandı.

Ordu’yu 1. Ligde başarıyla temsil eden Voleybol Takımımız, Akkuş Kapalı Spor Salonu’nda Palandöken Belediyespor ile karşı karşıya geldi.

Müsabakaya hızlı başlayan Palandöken Belediyespor, 1. sette skorları 12-18’e getirerek soğuk duş etkisi yarattı. Çabuk toparlanan takımımız, ardarda sayılar kaydederek setten 25-23 önde ayrıldı ve 1-0 öne geçti. Oyun üstünlüğünü 2. sete de taşıyan takımımız, bu seti 25-21’lik skorla kazanarak durumu 2-0’a getirdi. Oyundan düşmeyen Palandöken Belediyespor, yeni transferi Vargas’ın etkili olduğu 3. seti 26-28 önde bitirdi ve setleri 2-1’e getirdi. Başa baş geçen 4. seti 25-23 kazanan takımımız, parkeden 3-1 galip ayrıldı.

Bu galibiyetle puanını 27’e yükselten Ordu temsilcisi, 3. sıradaki yerini korudu ve ilk devreyi hedeflediği sırada kapattı.

Müsabakayı, 23. ve 24. Dönem Ordu Milletvekili ve Ak Parti Genel Sekreter Yardımcısı Av. Mustafa Hamarat, Belediye Başkanımız İsa Demirci, Ak Parti İlçe Başkanı Ramazan Acar, Kulüp Başkanımız Soner Efil ve çok sayıda taraftarımız heyecanla takip etti.

Benzer Yazılar..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir